Tak dobrze jak to tylko możliwe!

CHROMA to drukarnia internetowa, w której stawiamy na nowoczesność, szybkość i jakość. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca i realizacja projektów były skuteczne i profesjonalne. Wierzymy, że da się połączyć najlepsze kompetencje drukarni z wygodą Internetu.Na 1. miejscu!

Pierwsza w Polsce drukarnia online. Jesteśmy liderem rynku i jako pierwsi rozwinęliśmy tak kompleksowy sklep internetowy - wraz ze wszystkimi jego narzędziami i możliwościami - który zrewolucjonizował sposób współpracy Klientów z drukarnią. Tak prosto i transparentnie jeszcze nie było!


Wszystkie zmiany i kierunek naszego rozwoju zawsze uwzględniały potrzeby oraz wymagania Klientów.


Na pierwszym miejscu od zawsze stawialiśmy:

1
wygodę: możliwość łatwego i przyjemnego w obsłudze zamawiania profesjonalnych materiałów reklamowych,
2
dostępność: zlecanie produkcji jest możliwe 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,
3
przystępność: system, instrukcje, materiały pilotażowe i baza wiedzy „podpowiadają” jak przejść przez kolejne etapy konfiguracji i zamówienia,
4
nowoczesność: najnowsze technologie w służbie zamówień – jedyni posiadamy podgląd wydruku i rewolucyjne narzędzie CHROMA Upload 3D,
5
transparentność: zawsze czytelnie podajemy czas realizacji a nasza bezpłatna przesyłka kurierska naprawdę jest darmowa!
6
ekologię: pierwsi w Europie zaczęliśmy stosować japońską technologię H-UV, zapewniającą najwyższe, przyjazne środowisku naturalnemu, standardy druku.


Kapitał zaufania

Nasza misja i zasady pozwolimy nam pozyskać kapitał zaufania Klientów, który na co dzień pomnażamy. Od 25 lat nieprzerwanie pracujemy nad zadowoleniem tych, którzy powierzają nam wydruk swoich materiałów.

Jako lider krajowego rynku i jedna z czołowych firm poligraficznych w Europie nie przestajemy się rozwijać. Inwestujemy w nowoczesne urządzenia i technologie - uzyskujemy najlepsze parametry wydruku. Wykorzystywane przez nas farby i papiery - dzięki wprowadzonym innowacjom - są najwyższej jakości.

Chat
FAQ