Chroma Upload 3D

Nie patrz oczyma wyobraźni na swoje materiały do druku, zobacz je już teraz dzięki CHROMA Upload 3D.

Sprawdź

PEWNOŚĆ, JAKIEJ DOTĄD NIE MIAŁEŚ!

Zamawianie druków online
nigdy nie było tak intuicyjne

System wgrywania 3D to nasza duma.

Pozwala sprawdzić i zwizualizować dostarczony przez Ciebie projekt. Realistyczny pogląd uwzględnia linie cięcia i uszlachetnienia, a także prezentuje, w jaki sposób produkt zostanie złożony. Dzięki temu wszystkie zamówienia możesz składać samodzielnie, bez asysty naszej załogi. Jako że nie weryfikujemy plików ręcznie, zaoszczędzony czas wykorzystujemy na nieustanny rozwój naszych marek. I wszyscy są zadowoleni!

Wygoda

Lubimy wygodę i pewność korzystania z usług, dlatego do dyspozycji Klientów oddaliśmy autorskie i najbardziej rozwinięte na rynku narzędzie do weryfikacji plików online, która jest kluczowa dla terminowości i jakości wykonania zamówienia.

Automatyzacja

Nasz system powstał w odpowiedzi na ogromną ilość zamówień. Pozwala na automatyzację procesu wprowadzania ewentualnych poprawek, który odbywa się błyskawicznie i trwa tyle, ile wgranie pliku.

Wygodnie i maksymalnie szybko, bo równolegle do składania zamówienia, CHROMA Upload 3D sprawdzi więc wielkość, kolorystykę, format, spady i wiele innych parametrów Twojego pliku. Nie musisz się martwić zamianą kolorów na CMYK, fontów na krzywe czy usuwaniem overprintów.

Mniej błędów

Pozostałe błędy są komunikowane w czytelny sposób za pomocą odpowiednio oznaczonych alertów. Cokolwiek trzeba byłoby zmienić, dostaniesz jasną instrukcję postępowania aż do momentu uzyskania idealnie poprawnego pliku do druku.

Podgląd wydruku

W praktyce oznacza to, że w kilka sekund otrzymasz informacje, co ewentualnie zmienić i już na tym etapie masz pełny, kompleksowy, wizualny podgląd wydruku Twoich materiałów.

CHROMA Upload 3D to pewność poprawności pliku zleconego do druku i maksymalna oszczędność Twojego czasu. Gratis! Wirtualnie przejrzyj swoją ulotkę lub katalog, dokładnie przekartkuj i bezbłędnie drukuj!

LEKCJA TEORII

Sprawdź, jakie możliwości oferuje
system wgrywania 3D!

CZAS NA TEST

Jesteś ciekawy, jak to działa w praktyce?
Złóż zamówienie
Chat
FAQ