Wszystko, co musisz wiedzieć o kalendarzach trójdzielnych

Posted by:Agata Cierpich Posted on:6 grudnia 2022 Comments:0
kalendarze trójdzielne

2022 rok powoli zbliża się ku końcowi, jednak w drukarni Chroma myślami jesteśmy już dawno w nowym roku. Dlaczego? Bo nieustannie drukujemy dla Was kalendarze na 2023 rok!

Wiszące kalendarze ze zrywanymi kartkami to nadal niezbędnik w wielu domach, biurach i instytucjach. Jeśli komuś wydaje się, że aplikacje w telefonach sprawiły, że nie korzystamy już z tradycyjnych kalendarzy – to jest w błędzie! Kalendarz wiszący na ścianie jest zawsze w zasięgu wzroku, jedno spojrzenie wystarczy, by przypomnieć sobie o spotkaniach zaplanowanych na cały miesiąc. Przy okazji kalendarz będzie przez cały rok przypominał o Twojej firmie!

Kalendarz jest jeden, a główki są dwie! 

Mówiąc prościej, podczas składania zamówienia masz do wyboru kalendarze z płaską lub wypukłą główką. Czym różnią się obie opcje? Zacznijmy od początku! 

Główka to górna, zadrukowana część kalendarza – to tutaj może się znaleźć nazwa i logo firmy lub dowolna grafika. Główka płaska jest po prostu przedłużeniem całego kalendarza. Oznacza to, że całość jest wykonana z takiego samego papieru. 

Główka wypukła zrobiona jest z warstw. Na karton doklejana jest jeszcze jedna warstwa z matowego papieru kredowego. To właśnie ona będzie zadrukowana dowolnym projektem. Jak się zapewne domyślacie, tak wykonana główka kalendarza jest lekko wypukła. 

Wybór główki powinien być podyktowany nie tylko budżetem, ale także kreacją, która ma się na niej znaleźć. Wypukłe podłoże będzie się wyróżniać na tle całego kalendarza, ale nie każdy projekt będzie się na nim dobrze prezentował.

Chcesz być eko? Z nami to proste! 

Ekologia jest dla nas ważna. Właśnie dlatego przy każdym produkcie dajemy możliwość wyboru ekologicznych rozwiązań. Nie inaczej jest w przypadku kalendarzy trójdzielnych. Pamiętaj, że wybór należy do Ciebie! 
Na podstawę kalendarza możesz wybrać papier Kraftliner o gramaturze 300 gram. Jest to wysoce odporny na rozerwanie papier, wykonany w 70% z włókien pierwotnych i w 30% z włókien z recyklingu.
Po wyborze odpowiedniej podstawy pozostaje zdecydować jak mają wyglądać kalendaria. Wśród dostępnych opcji znajdziesz także taką przyjazną środowisku – bloki z papieru Ecco Book Cream. To niepowlekany, drzewny papier o kremowym kolorze, wyprodukowany w 100% z masy termo-mechanicznej.


Czas realizacji? Nawet dwa dni robocze!

Wiemy, że czas jest na wagę złota. Dlatego pracujemy w pocie czoła, by zamówione kalendarze dostarczyć w nawet dwa dni robocze. 
Ale to nie wszystko! Wybierając drukarnię Chroma masz pewność, że dostawa będzie nie tylko ekspresowa, ale także zawsze darmowa. Nie ma znaczenia czy zamawiasz nakład kilkunastu, czy kilkudziesięciu sztuk. 
Wiemy, że kalendarze trójdzielne to doskonały prezent dla kontrahentów, pracowników i klientów. W Chroma sprawiamy, że może to być także idealny prezent zamówiony na ostatnią chwilę!

Kalendarze 50% taniej dla członków Chroma Club

Bycie klubowiczem naprawdę się opłaca! Dołączając do Chroma Club już teraz możesz skorzystać z 50% rabatu na zamówienie kalendarzy. A to tylko jedna z wielu korzyści czekających na naszych klubowiczów!
W ramach członkostwa w Chroma Club będziesz zamawiać ze stałym najwyższym rabatem bez względu na generowany obrót. Co więcej, nasi Konsultanci będą zawsze do Twojej dyspozycji, by dodatkowo sprawdzić pliki lub przyspieszyć termin realizacji. 
Chcesz poznać wszystkie szczegóły? Dowiedz się więcej o Chroma Club!

Kalendarze JOTKATE 

Wersja dla tych, którzy kochają minimalizm nie tylko w designie, ale także cenie. Kalendarze “Jotkate” to opcja 3w1 – to jednodzielne kalendarze trójdzielne. Dzięki prezentacji trzech miesięcy na jednym arkuszu znacząco uprościliśmy proces realizacji projektu, równocześnie ułatwiając sprawę użytkownikom kalendarza. To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zamówić więcej sztuk w dobrej cenie.

Zobacz jak dzieje się magia!

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Zobaczcie, jak wygląda produkcja kalendarzy na naszej nowej maszynie. Cały proces odbywa się bardzo płynnie – ostrzegamy, że ciężko oderwać wzrok!

Kategoria