Atramentowy gigant już w drukarni Chroma. To pierwsze takie urządzenie w Polsce!

Posted by:Agata Cierpich Posted on:8 grudnia 2022 Comments:0
canon prostream 1800

W ciągu minuty może zadrukować podłoże o długości aż 133 metrów! Canon ProStream 1800 to prawdziwy gigant, zarówno pod względem rozmiarów, jak i osiągów.
Pierwsze urządzenie tej serii w Polsce wzbogaciło właśnie nasz park maszynowy. Dzięki niemu będziemy w stanie zagwarantować jeszcze krótszy czas realizacji różnorodnych wydruków.
 
Jedna drukarka Canon ProStream 1800 potrafi wydrukować więcej, niż trzy cyfrowe urządzenia arkuszowe drukujące w formacie B2. To niezwykle wydajna drukarka atramentowa do cyfrowego druku z roli wykorzystująca ekologiczne atramenty na bazie wody. Używa się jej przede wszystkim do druku książek, czasopism, magazynów czy komunikacji bezpośredniej.
 
Nasza najnowsza inwestycja, jako jedyne urządzenie rolowe w Polsce, będzie mogło realizować zlecenia druku na zdecydowanej większości papierów powlekanych do gramatury 300 gramów. Canon ProStream 1800 łączy ze sobą efektywność produkcji i wszechstronność druku cyfrowego z jakością druku i elastycznością wykorzystywanych nośników. Dzięki temu można drukować na niej produkty klasy premium, np. katalogi ekskluzywnych marek i produktów premium, foto albumy, foto książki, katalogi modowe, samochodowe. W przypadku ProStream 1800 o najwyższej jakości efektów jego pracy świadczą certyfikaty Fogra.
 
Zobaczcie, jak pracuje Canon ProStream 1800.
A później przetestujcie jego możliwości, korzystając z bogatej oferty drukarni Chroma!

Kategoria