Kup kalendarz na 2023 od Chroma… na Allegro!

Posted by:Agata Cierpich Posted on:15 grudnia 2022 Comments:0
kalendarz 2023

Patrzysz na wiszący na ścianie kalendarz i ogarnia Cię niepokój? Już niebawem zerwiesz z niego ostatnią kartę.. i co dalej? To bardzo proste! Wystarczy, że wejdziesz na Allegro i zakupisz jeden z dostępnych kalendarzy JOTKATE z jednym z dostępnych wzorów.
Ale zaraz, zaraz – kalendarze na 2023 rok od Chroma są dostępne na Allegro? Dokładnie tak!

Prosto, prościej, Chroma!

Potrzebujesz kalendarza, ale nie chcesz nic projektować ani drukować? Jasne! 
Przygotowaliśmy kilka projektów ściennych kalendarzy JOTKATE o formacie 284x583mm. Do wyboru jest aż pięć różnych wzorów, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz tylko jedną sztukę, czy kilkadziesiąt kalendarzy! 
P.S nie zapomnieliśmy oczywiście o tych, którzy chcą zaprojektować swój kalendarz sami! Jeśli jesteś jedną z tych osób kliknij o tutaj i samodzielnie stwórz swój wymarzony kalendarz. 

Czym są kalendarze JOTKATE?

Kalendarze “Jotkate” to prawdziwa opcja 3w1 – to jednodzielne kalendarze trójdzielne. Dzięki umieszczeniu trzech miesięcy na jednym arkuszu znacząco uprościliśmy proces realizacji projektu, równocześnie ułatwiając sprawę użytkownikom kalendarza. Jeden ruch ręką, raz na trzy miesiące i gotowe! Kalendarze JOTKATE to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zamówić więcej sztuk w dobrej cenie.

Wybierz swój kalendarz na 2023 rok!

Kategoria