DURST – poznaj nasz nowoczesny park maszynowy

Posted by:Redaktor Chroma Posted on:5 grudnia 2022 Comments:0
nowoczesny park maszynowy

Świat druku nie ma przed nami żadnych tajemnic!

Ciągle inwestujemy w nowe rozwiązania, które pozwalają nam oferować naszym klientom najlepszą jakość druku. Jednym z nowoczesnych rozwiązań jest maszyna DURST, dzięki której weszliśmy na jeszcze wyższy poziom w druku etykiet.

DURST to zespół maszyn do produkcji etykiet produktowych, który opiera się o najnowocześniejsze rozwiązanie drukujące cyfrowo etykiety w technologii inkjet w rozdzielczości 1200 dpi. Mówiąc prościej, DURST pozwala nam produkować etykiety w najwyższej jakości druku. Dzięki możliwościom, jakie daje nam nasz nowoczesny park maszynowy, jesteśmy w stanie idealnie odwzorować kolory i drukować etykiety z ogromną dokładnością – zarówno jeśli chodzi o małe elementy, ale także czcionki, kody kreskowe oraz QR.

Czym jeszcze cechują się etykiety drukowane za pomocą DURST? Nie tylko wysoką jakością, ale także trwałością!  Ze względu na wykorzystaną technologię druku, etykiety nie są podatne na ścieranie i uszkodzenia – i to bez konieczności stosowania dodatkowych procesów i zabezpieczeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie drukować nawet bardzo małe nakłady z szybkim terminem realizacji.

DURST – jeszcze więcej korzyści! 

Nowoczesny park maszynowy umożliwia nam druk etykiet w najlepszej możliwej jakości z ogromną dokładnością do szczegółów. Jednak to nie wszystko! Dajemy naszym klientom możliwość zamówienia próbnych wydruków etykiet lub pakietu próbek, by przed zamówieniem pełnego nakładu mogli przekonać się na własne oczy o ich doskonałej jakości. To nie koniec niespodzianek! Mamy bardzo dobrą wiadomość dla właścicieli średnich i małych firm. DURST daje nam możliwość wydruku kilku rodzajów etykiet w ramach jednego nakładu, także w sytuacji, gdy nakład nie jest duży. Dzięki temu możemy spełniać potrzeby wszystkich naszych klientów. Wiemy także, że szybka realizacja jest równie ważna co jakość projektu, dlatego nawet małe zamówienia realizujemy w szybkim terminie. Dla wszystkich tych, którym wyjątkowo zależy na czasie wprowadziliśmy także opcję ekspresowej wysyłki.


Jeszcze więcej dostępnych opcji etykiet i rolek 

Decydując się na drukarnię Chroma masz gwarancję nie tylko najlepszej możliwej jakości, ale także szeroki wybór kształtów, podłoży i wykończeń etykiet. Możesz wybierać spośród wielu różnych kształtów i rozmiarów. Obsługujemy także zapytania niestandardowe, jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego. Najbardziej wymagającym proponujemy wydruk etykiet z uszlachetnieniem – laminowaniem lub lakierem UV w opcji błysk, lub mat. Jeszcze większą różnorodność oferujemy w zakresie wyboru odpowiedniego podłoża. W naszej ofercie znajdziesz wszystko – od papierów powlekanych po papiery eko. Dzięki możliwości konfiguracji rolki możesz dostosować średnicę wewnętrzną rolek i ułożenie etykiet do posiadanej etykieciarki. Tak łatwo jeszcze nie było!

Zobacz jak działa maszyna DURST w akcji

Najlepsze zostawiliśmy na koniec! Zobacz sam, jak działa nasz nowy park maszyn do zadań specjalnych. To właśnie tak drukujemy etykiety o doskonałej jakości i trwałości.

Kategoria