Kalendarze “Jotkate”

Posted by:Redaktor Chroma Posted on:2 listopada 2022 Comments:0
Kalendarze “Jotkate”

Trochę jak trójdzielne, ale dużo tańsze!

Kalendarze “Jotkate” to alternatywna wersja dla kalendarzy trójdzielnych, które od lat cieszą się dużą popularnością. Są jeszcze prostsze do przygotowania, dzięki czemu są tańsze, a ich realizacja jeszcze szybsza! To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zamówić więcej sztuk w dobrej cenie.

Kalendarze “Jotkate” to prawdziwa opcja 3w1 – to jednodzielne kalendarze trójdzielne. Co to oznacza? Dzięki prezentacji trzech miesięcy na jednym arkuszu znaczącą uprościliśmy proces realizacji projektu, równocześnie ułatwiając sprawę użytkownikom kalendarza. To idealna opcja dla osób, które planują długoterminowo i lubią mieć wszystko pod kontrolą. Wystarczy jeden ruch co trzy miesiące, by zacząć planować kolejne miesiące. 

Prosty do przygotowania projekt 

Tak prosto jeszcze nie było! Jedyne co musisz zrobić to przygotować grafikę do zadruku główki, czyli górnej części kalendarza. Cały proces realizacji zamówienia wykonasz w kreatorze na naszej stronie internetowej w kilka minut. Znajdziesz tam także wskazówki dotyczące przygotowania plików. Nie masz pomysłu na główkę kalendarza? W razie potrzeby zdjęcia w wysokiej rozdzielczości możesz zakupić na chroma.stock. Poniżej znajdziesz przykłady, jak one mogą wyglądać:


Ty zamawiasz –  my dostarczamy.  Szybko, szybciej, Chroma! 

Wybierając drukarnię Chroma masz pewność, że dostawa na terenie całej Polski będzie zawsze darmowa. Nie ma znaczenia czy zamawiasz nakład 10 czy 10 000 kalendarzy. Kalendarze “Jotkate” wysyłamy “na płasko” w dedykowanych do tego celu kartonach. Nie musisz się więc martwić, że produkt dotrze do Ciebie uszkodzony. Najlepsze zostawiliśmy na koniec! Realizacja zamówienia zajmie nam jedynie 3 dni i ani dnia więcej. 

Kalendarze “Jotkate” także w wersji eko!

Zależy Ci na ekologii i chcesz, by Twoje produkty to odzwierciedlały? Doskonale to rozumiemy!

Możesz wybrać zadruk główki na papierze Kraftliner 300 g, który jest wykonany w 70% z włókien pierwotnych i w 30% z włókien z recyklingu. Do  arkuszy kalendariów użyty zostanie papier Ecco Book Cream – niepowlekany, drzewny papier o kremowym kolorze i wysokiej nieprzejrzystości. Dzięki temu kalendarze będą bardziej przyjazne środowisku przy zachowaniu najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że tak przygotowany eko kalendarz z pewnością docenią nie tylko klienci, ale także planeta!

Kategoria

Zostaw komentarz