Tak się kręci! Chroma oficjalnym partnerem Tour de Pologne

Posted by:Redaktor Chroma Posted on:18 lipca 2022 Comments:0
rodzaje papieru do druku

To już 79. edycja największego i najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego w Polsce! W tym roku będziemy dopingować kolarzy z jeszcze większym entuzjazmem. A to dlatego, że dołączyliśmy do grona oficjalnych partnerów Tour de Pologne! 

Zaproszenie do współpracy przez Tour de Pologne odebraliśmy jako komplement i wyróżnienie. Szybko okazało się, że jako ludzi dużo nas łączy. Jest to nie tylko sposób podejścia do biznesu, ale także styl życia. Dziękujemy za tę możliwość. – opowiada Monika Raczkowska, Wiceprezes Zarządu Chromy. 

Już 30 lipca rozpocznie się siedmioetapowy wyścig po polskich szosach, w którym wezmą udział najlepsi kolarze z całego świata. Od lat Tour de Pologne to jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń sportowych w naszym kraju. A tegoroczna edycja wyścigu jest jeszcze bardziej wyjątkowa. Jej hasłem przewodnim będzie “Wyścig dla pokoju” – gest wsparcia dla naszych najbliższych sąsiadów zza wschodniej granicy. 

Chcemy przeprowadzić wyścig, który będzie opierał się na zasadach braterstwa i pokoju. Wspólnie możemy przekazać ludziom takie wartości, bo Tour de Pologne to impreza, którą oglądają miliony kibiców, a jej zasięg jest międzynarodowy. – podkreśla Czesław Lang.  

Tour de Pologne to nie tylko jedna z najważniejszych imprez sportowych w Polsce i gratka dla fanów kolarstwa, ale także fenomenalna promocja naszego kraju! Podczas transmisji wyścigu miliony kibiców mogą podziwiać piękne ujęcia krajobrazów z lotu ptaka. Warto wspomnieć, że transmisja jest już potwierdzona na pięciu kontynentach! 

Wiemy już, że wyścig rozpocznie się w Kielcach, skąd kolarze wyruszą w głąb Polski, by po pokonaniu blisko 1200 kilometrów zakończyć wyścig na krakowskich Błoniach. Niezależnie od tego, czy planujecie dopingować kolarzy bezpośrednio przy trasie wyścigu, czy też sprzed telewizorów – wypatrujcie Chromy wśród partnerów wspierających to wspaniałe wydarzenie! 

Kategoria