Zaufane metody
płatności

PayU

Przelew elektroniczny – najczęściej wybierana metoda płatności na rynku. Klient po wybraniu banku, w którym posiada konto, przenoszony jest do serwisu bankowości internetowej, żeby dokonać płatności. Dane w formularzu wypełniane są automatycznie, dzięki czemu unikamy ewentualnych błędów przy jego wypełnianiu. Płatność szybkim przelewem elektronicznym realizowana jest od razu. Informacja o płatności przekazywana bezpośrednio do systemu, umożliwia automatyczne odznaczenia zlecenia jako opłacone.
W przypadku gdy na liście udostępnionych banków, brak jest Twojego banku, należy wybrać ikonę „Przelew tradycyjny” – wybór ten zawsze powoduje wydłużenie czasu realizacji zamówienia i wymagane jest mailowe przesłanie potwierdzenia przelewu na adres przelewybankowe@chroma.pl
Karta kredytowa lub debetowa – PayU umożliwia opłacenie zlecenia tymi samymi kartami – kredytowymi i debetowymi (tzw. bankomatowymi), co w sklepach stacjonarnych.
PayU Raty – System płatności ratalnych, całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z domu i bez kuriera. Dzięki przejrzystemu procesowi weryfikacji wniosku o rozłożenie płatności na raty, decyzja kredytowa następuje bardzo szybko, a zaraz po jej otrzymaniu, system PayU przesyła nam potwierdzenie pokrycia płatności za Twoje zamówienie, dzięki temu masz możliwość utrzymania szybkiego terminu realizacji. Spłata rat następuje wg harmonogramu przekazanego przez pożyczkodawcę współpracującego z PayU. Kupowanie na raty to normalny sposób płatności, który nie blokuje Twoich środków.


VISAPłatność kartą kredytową – Płatność kartą powoduje natychmiastowe przetwarzanie zamówienia. Obciążenie rachunku następuje przy wysyłce. To prosta i pewna płatność Online.PayPalKorzystając z systemu PayPal masz możliwość opłacić zlecenie przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal. System ten działa na zasadzie wirtualnej portmonetki. Jest bardzo bezpieczny, płacisz za zamówienie za pomocą hasła PayPal, bez podawania informacji finansowych.Płatność za pobraniem (niedostępna przy produktach wielkoformatowych)Płatność dokonywana jest przy odbiorze paczki. Ten sposób płatności dostępny jest wyłącznie dla zamówień spoza grupy produktów wielkoformatowych o łącznej wartości do 5000 zł brutto. W przypadku, gdy zamawiany jest produkt wielkoformatowy lub gdy suma zamówień znajdujących się w poczekalni przekracza wartość 5000 zł, zostanie zablokowana możliwość skorzystania z płatności za pobraniem. Należy wówczas dokonać przelewu online lub zgłosić chęć otrzymania faktury pro-forma.

Warto wiedzieć więcej!

Bądź na bieżąco, sprawdzaj promocje, dowiaduj się o najnowszych ofertach specjalnych – wpisz swój adres e-mail!
Newsletter
Chat
FAQ