Łączymy najlepsze kompetencje drukarni z wygodą Internetu!

Jako pierwsza w Polsce drukarnia online łączymy najlepsze kompetencje drukarni z wygodą Internetu! Każdego dnia i tak dobrze jak to tylko możliwe! Nasz kompleksowy sklep internetowy pozwala na wydruk dziesiątek różnych materiałów promocyjnych i to w tysiącach konfiguracji, w zaledwie kilka kliknięć!

Drukuj z nami swoje wizytówki, ulotki, katalogi i plakaty, korzystaj z ułatwień zamawiania, ale i uszlachetnień druku! Sam zobacz - poznaj nas lepiej!
Jak działamy

Połączyliśmy dwie przestrzenie działania: ONLINE i OFFLINE, maksymalnie wykorzystując ich potencjał.

Internet pozwolił nam na zrewolucjonizowania sposobu składania zamówień. Przygotowaliśmy tysiące konfiguracji i możliwych parametrów wydruku. Oddaliśmy do dyspozycji Klientów szczegółowe instruktaże przygotowania plików, CHROMA Upload 3D oraz wygodne metody płatności - można z nich korzystać bez ograniczeń czasowych i geograficznych. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu można zlecać produkcję materiałów – każdorazowo nasz system obliczy i jasno zakomunikuje spodziewany czas dostarczenia darmowej przesyłki kurierskiej.Nasza siedziba mieści się w Żarach.

Hale produkcyjne zajmują powierzchnię 12,5 tys. m2 , a biura i pomieszczenia socjalne – 2,5 tys. m2. Ponad 250 Profesjonalistów reprezentujących 30 różnych stanowisk pracy codziennie dokłada starań, by nasz nowoczesny park maszynowy, magazyny oraz centrum dystrybucji bezbłędnie realizowały zamówienia sklepu internetowego.

Chat
FAQ