Poznaj SPINGO – System odroczonych płatności dostępny w Chroma

Posted by:Agata Cierpich Posted on:25 lipca 2023 Comments:0

Twoi klienci płacą za wydruki kilka dni po zrealizowaniu zamówienia i nie chcesz opłacać faktury z własnej kieszeni? A może prowadzisz firmę i chcesz lepiej zarządzać przepływem gotówki, rozkładając koszt drukowania na dłuższy czas? Rozwiązanie dla Twoich problemów nazywa się SPINGO. A czym dokładnie jest usługa, z której od teraz możesz korzystać w Chroma, dowiesz się z poniższego artykułu.

Czym jest SPINGO i kto może skorzystać z tej usługi?

SPINGO to innowacyjna usługa odraczania płatności. Dzięki tej elastycznej metodzie otrzymujesz możliwość opóźnienia daty płatności za zamówione wydruki nawet o 45 dni. W ten sposób możesz lepiej zaplanować wydatki zgodnie ze swoimi potrzebami, a tym samym zyskać większą swobodę finansową. Dzięki temu skupisz się na tym, co naprawdę ważne, czyli rozwijaniu swojego biznesu. Usługa SPINGO jest dedykowana dla przedsiębiorców. Aby z niej skorzystać, musisz więc założyć konto firmowe na naszej stronie i podać NIP.

Jak działa system odroczonych płatności?

Jeśli jesteś zainteresowany naszym nowo wprowadzonym rozwiązaniem, musisz złożyć wniosek o rozpatrzenie możliwości skorzystania z odroczonej płatności. Jako właściciel, reprezentant firmy wpisz swój PESEL i numer telefonu. Wówczas otrzymasz kod weryfikacyjny, a po upływie dosłownie kilkunastu sekund dostaniesz odpowiedź z systemu, czy możesz skorzystać ze SPINGO. Cały proces odbywa się online, szybko i wygodnie, w oparciu o transparentne zasady. 

Minimalna wartość zamówienia, która kwalifikuje się do skorzystania z usługi SPINGO, wynosi 500 zł netto. Łączna suma wszystkich Twoich odroczeń może z kolei wynosić maksymalnie 30 tys. Istnieje jednak możliwość zwiększenia tego limitu do nawet 120 tys. w przypadku stałych klientów, na dalszym etapie współpracy. Płatność możesz najpierw bezpłatnie odroczyć na 15 dni kalendarzowych. Jeśli okres ten nie będzie jednak dla Ciebie wystarczający, możesz skorzystać z kolejnego odroczenia o 30 dni. Taka opcja jest dodatkowo płatna i opiewa na kwotę 1,5% wartości zamówienia.

Dlaczego warto korzystać ze SPINGO?

Usługa SPINGO niesie za sobą wiele korzyści. Najważniejsze z nich to m.in.:

  • Elastyczność – samodzielnie zarządzasz terminem płatności, zgodnie z Twoimi potrzebami. 
  • Płynność finansowa – możesz swobodnie dysponować swoimi środkami, bez konieczności płacenia faktury, zanim zrobi to Twój klient.
  • Oszczędność czasu – nie musisz zwlekać ze złożeniem zamówienia, nawet jeśli Twój budżet tego wymaga.
  • Brak ukrytych kosztów – pierwsze odroczenie płatności na 15 dni kalendarzowych nic Cię nie kosztuje. 
  • Prostota – proces weryfikacji Twojego wniosku odbywa się online, szybko i wygodnie, bez zbędnych negocjacji.

To jak, wybierasz SPINGO?

Dzięki SPINGO nie musisz już martwić się o natychmiastowe wydatki związane z drukowaniem wizytówek, ulotek, plakatów czy innych materiałów. Dzięki temu możesz rozłożyć koszty druku na dogodny dla Ciebie okres i tym samym lepiej zarządzać swoimi finansami. W zamian możesz też skutecznie kontrolować wydatki oraz cieszyć się większą elastycznością i spokojem, niezależnie od skali Twoich potrzeb drukarskich. Wybierz SPINGO i płać tak, jak Ci wygodnie.

Kategoria