Pomyśl o przyszłości z wyprzedzeniem i odkryj bogatą ofertę kalendarzy na rok 2024!

Posted by:Agata Cierpich Posted on:30 sierpnia 2023 Comments:0

Kalendarz to nie tylko doskonałe narzędzie do zarządzania czasem, ale też symbol nowego początku i noworocznych planów. W dzisiejszym artykule wyjaśnimy Ci, dlaczego warto już teraz pomyśleć o zakupie kalendarzy na 2024 rok, jakie opcje dokładnie oferujemy i jak możesz dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo opowiemy Ci nieco więcej o kalendariach, czyli opcji dla tych osób, które preferują tworzenie własnych, unikatowych terminarzy. Zachęcamy, żebyś przeczytał artykuł do końca, bo wspominamy też o korzystnej ofercie rabatowej.

Dlaczego warto zamawiać kalendarze już teraz?

Pierwszy, koronny argument to oczywiście możliwość podejmowania świadomych decyzji bez presji czasu. Kiedy planujesz zakup z wyprzedzeniem, możesz wybierać spośród szerokiej gamy dostępnych propozycji – formatów, stylów i opcji personalizacji. Dzięki temu nie będziesz musiał zadowalać się produktami, które są dostępne od ręki, tak aby zdążyły dotrzeć do Ciebie jeszcze przed startem nowego roku.

To jednak niejedyna zaleta – kupując kalendarze już we wrześniu, unikniesz przedświątecznej gorączki. Co więcej, zanim Twoja konkurencja w ogóle pomyśli o złożeniu zamówienia, Ty będziesz już rozdawał kalendarze swoim współpracownikom, dzięki czemu to właśnie terminarz z Twoim logo zawiśnie na ścianie.

I jeszcze jedna, równie istotna kwestia – zamawiając kalendarze z wyprzedzeniem, możesz lepiej przygotować się na nowy rok, a tym samym lepiej zarządzać swoim czasem i priorytetami. Podsumowując – z naszą pomocą wybierasz to, czego naprawdę potrzebujesz i planujesz przyszłość, tak jak chcesz.

Do wyboru do koloru, czyli kalendarzowy zawrót głowy na każdą kieszeń

· Kalendarze listkowe – ekonomiczna, kieszonkowa wersja kalendarza, która jest zawsze pod ręką. Doskonale sprawdzi się jako firmowy gadżet, a dzięki możliwości personalizacji będzie też doskonałą formą reklamy.

· Kalendarze biurkowe – do Twojej dyspozycji pozostają 4 rodzaje: wersja A5 w formie piramidki, piramidki z doklejonym kalendarium i kalendarza spiralowanego oraz wersja DL 210 x 110 mm z większą powierzchnią zadruku.

· Biuwary – podkłady na biurko, czyli wyjątkowo praktyczne i przydatne narzędzia, pomocne zarówno w zarządzaniu czasem, jak i w zapisywaniu wszystkich istotnych rzeczy, które wynikną w trakcie dnia pracy.  

· Kalendarze szyte – 28-stronicowe wersje z dużą ilością miejsca na notatki i różnorodne grafiki związane z Twoją działalnością oraz wersja ekonomiczna – 16-stronicowa z nieco mniejszą ilością przestrzeni na zapiski, ale równie skuteczna pod kątem reklamowym.

· Kalendarze listwowane – dostępne w 6 różnych formatach z opcją jedno- lub dwustronnego zadruku. W ten sposób jednym rzutem oka możesz objąć pół roku (w opcji dwustronnej) lub cały rok (w opcji jednostronnej).

· Kalendarze spiralowane – nieskończona ilość możliwości do wyboru pozwala dopasować ostateczną wersję do Twoich indywidualnych wymagań. Takim kalendarzem możesz w pełni podkreślić charakter Twojej firmy.

· Kalendarze jednodzielne – wyjątkowo czytelna opcja z dużą ilością wolnej przestrzeni na notatki i zapisywanie ważnych informacji, ale jednocześnie niezajmująca zbyt dużo miejsca na ścianie.

· Kalendarze trójdzielne – najlepsza możliwa opcja do efektywnego zarządzania czasem. Dzięki nim możesz jednocześnie zerknąć nie tylko na to co tu i teraz, ale też na to, co działo się w zeszłym miesiącu i co czeka Cię w przyszłości. W tym przypadku masz do wyboru dwa formaty o jednakowym rozmiarze 820 x 320 mm z płaską lub wypukłą główką.

· Kalendarze Jotkate – ekonomiczna wersja terminarzy trójdzielnych. To jednodzielny kalendarz w opcji 3w1. W praktyce oznacza to, iż na jednej kartce kalendarza widzisz od razu trzy miesiące, a kartkę zmieniasz raz na kwartał.

Kalendaria 2024 dla tych, którzy na kalendarz mają swój pomysł

Kalendaria to ustandaryzowany element, który jest nieodłączną częścią każdego kalendarza. Jeśli więc masz już swoją koncepcję, ale brakuje Ci jedynie wypełnienia, nie musisz trudzić się z samodzielnym tworzeniem tych wyjątkowo kapryśnych i skomplikowanych tabel. Możesz zamówić kalendaria na rok 2024 w naszej drukarni i uzupełnić swój własny kalendarz – szybko i bez obaw, że pomyliłeś się w zaznaczaniu ważnych świąt lub pomieszałeś poszczególne dni tygodnia. Na naszej stronie zamówisz komplety kalendariów do kalendarzy jednodzielnych i trójdzielnych. W zestawie otrzymasz okienko w kolorze czerwony. Minimalny nakład kalendariów to 10 sztuk.

Zamawiaj kalendarze z Chroma Club!

Jeszcze tylko do końca sierpnia zapisując się do Chroma Club, otrzymasz rabat 40%. W ten sposób możesz sporo zaoszczędzić. Dla przykładu, kupując 100 kalendarzy trójdzielnych w Chroma Club zamiast 1 978,02 zł, zapłacisz 1 186,81 zł, a wybierając 100 kalendarzy listwowanych zamiast 893,72 zł, zapłacisz 536,23 zł. Niezależnie od tego jaki rodzaj kalendarza wybierzesz, zakupy w Chroma Club będą Ci się opłacać. Jeśli chcesz dołączyć do klubu wystarczy, że założysz konto, wybierzesz okres członkostwa – miesiąc lub rok i dokonasz płatności.

Tak – to takie proste!

Kategoria