Zdjęcia na piątkę za piątkę – Black Weekend na Chroma Stock

Posted by:Marta Wujda Posted on:29 listopada 2019 Comments:0

Serwis Chroma Stock na najbliższy Black Friday i cały weekend przygotował promocję na zakup fotografii. Pojedyncze zdjęcie stockowe będzie można kupić za 5 zł.

Każdemu projektantowi, grafikowi czy designerowi potrzebne są zdjęcia i grafiki, które uatrakcyjnią przygotowywane przez niego materiały. Pomagają w tym serwisy z fotografiami royalty-free, które za niewielką kwotę oferują wsparcie w tym zakresie.

Chroma Stock udostępnia ze swoich zasobów miliony zdjęć dostępnych w rozdzielczości do dużych druków. Dostarcza także grafiki wektorowe i fonty. Wszystkie zasoby zostały skategoryzowane tak, by ich wyszukiwanie było jak najprostsze.

Serwis w tym tygodniu zaprasza na Black Weekend: od piątku 29 listopada do niedzieli 1 grudnia na stronie https://stock.chroma.pl/ będzie można pobrać zdjęcia w promocyjnej cenie 5 zł. Nie będzie potrzebny żaden kod promocyjny.

Chroma Stock to serwis sprzedający fotografie stockowe royalty-free i grafiki wektorowe, należący do drukarni internetowej Chroma.pl. Intuicyjny interfejs z szybką wyszukiwarką umożliwiają błyskawiczne odnalezienie obrazów, które wzbogacą każdy projekt graficzny.

Kategoria