Wyjątkowe wizytówki w technologii Multiloft dostępne w drukarni internetowej Chroma.pl

Posted by:Marta Wujda Posted on:10 lipca 2019 Comments:0

Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.

Technologia Multiloft pozwala na tworzenie wyjątkowych wizytówek – grubszych niż tradycyjne i przyciągających uwagę. Mają większą gramaturę – do 1200g/m2 – dzięki temu wyróżniają się wśród innych, są zauważalne i kształtują wyjątkowy wizerunek ich posiadacza.

Specjalne rodzaje papierów zastosowanych w wizytówkach Multiloft umożliwiają zaprojektowanie ciekawego, odróżniającego designu. Wyższa gramatura osiągana jest dzięki łączeniu ze sobą kilku warstw (arkuszy), bez klejenia na mokro. Dotąd osiągnięcie takiego efektu było niemożliwe do wykonania ze względu na ograniczenia gramaturowe w druku cyfrowym. Łączenie następuje tutaj już w urządzeniu tnącym lub prasującym, co znacząco skraca czas produkcji.

W drukarni internetowej Chroma.pl warstwy zewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości papieru ozdobnego, dostępnego w trzech wersjach: białej, perłowej i kraft. Warstwy wewnętrzne to szeroka gama kolorystyczna papierów barwionych w masie. Możliwość łączenia kilku warstw i wyboru rdzenia spośród bogatej gamy kolorystycznej stwarza bardzo szerokie pole dla tworzenia indywidualnych kompozycji.

https://www.facebook.com/chromadrukarnia/videos/883506138708871/

Multiloft Pearl to wysokiej jakości papier ozdobny z eleganckim, perłowym powleczeniem. Z kolei Multiloft Kraft to wysokiej jakości papier ozdobny przywołujący styl retro. Znajdują się one na wierzchu i spodzie wizytówki. Między nimi umieszczane są warstwy wewnętrzne dostępne w 10 wersjach kolorystycznych. Takie połączenie stwarza wiele możliwości projektowych. Pozwala grafikom stworzyć spersonalizowaną kompozycję, podkreślającą wartość zamawiającego i wzmacniającą jego wizerunek w kontaktach z klientami.

Wizytówki Multiloft to również rozwiązanie ekologiczne: wykorzystywane tu papiery posiadają certyfikat FSC. Oznacza to, że papier wykorzystywany w produkcji pochodzi z lasów gospodarowanych w sposób zrównoważony, pozyskiwanych legalnie bądź z materiałów pochodzących z recyklingu.

Wizytówki Multiloft to zatem idealne połączenie eleganckiego produktu z ekologią. Dopasowany design dopełni wyjątkowości, jaką może osiągnąć użytkownik. Można je zamówić na stronie drukarni internetowej Chroma.pl.

Kategoria