Sezon na kalendarze. Sprawdź trendy 2021 roku!

Posted by:Marta Wujda Posted on:16 grudnia 2020 Comments:0
mozaika kalendarze wieksze

Efektywne zarządzanie czasem to wyzwanie, przed którym staje mnóstwo firm i osób. Choć stworzono do tego celu wiele specjalistycznych narzędzi, często najprostsze rozwiązania okazują się najskuteczniejsze. Zainwestuj w papierowy kalendarz i ciesz się perfekcyjną organizacją – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Wybierz odpowiednią specyfikację i wgraj własny projekt, by otrzymać produkt w stu procentach dopasowany do Twoich potrzeb. W tym roku pozostaniesz wierny klasyce czy dasz się skusić naszym nowościom? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wyprzedzamy przyszłoroczne trendy

Psst! Zdradzimy Wam dziś jakie produkty będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie. W 2021 roku projektanci stawiają przede wszystkim na… uszlachetnienia i ekologiczne podłoża! 

Już teraz sprawdź naszą odświeżoną ofertę i nowe możliwości konfiguracji produktów, by cieszyć się kalendarzami, jakich jeszcze u nas nie było!

Blask wraca do łask!

Od teraz każdy kalendarz z wypukłą główką może zostać uszlachetniony. Postaw na wybiórczy lakier UV 3D, złocenie, srebrzenie lub naszą nowość – kolorową folię (czerwoną, niebieską i zieloną), by nadać projektowi blasku. Ze względu na specyfikację druku i wymagania technologiczne wszystkie z tych efektów nanosi się na folię Soft Skin. To nie tylko dodatkowa ochrona dla materiału. Folia jest aksamitna w dotyku, co sprawia, że produkt uchodzi za jeszcze bardziej elegancki. Dodatkowo do zamówienia otrzymasz w prezencie białe koperty, by podkreślić wytworny charakter uszlachetnionych kalendarzy. 

Poza kalendarzami z wypukłą główką (trójdzielnym i jednodzielnym) uszlachetnić można także kalendarze spiralowane i kalendarze listwowane. Przy pierwszym z produktów dostępne są wszystkie ze wspomnianych wyżej opcji, a ponadto lakier Drip Off i lakier High Gloss. Czym charakteryzują się te warianty? Lakier Drip Off to uszlachetnienie druku za pomocą dwóch różnych lakierów (błysk i mat), dzięki któremu powierzchnia posiada strukturę chropowatą i matową wraz z błyszczącymi elementami. Lakier High Gloss to z kolei produkt o bardzo wysokim połysku – zabezpiecza druk, odbija światło od swojej powierzchni, a ponadto ożywia i nasyca barwy. Oba z tych rozwiązań doskonale prezentują się na wydrukach. Występują także przy kalendarzach listwowanych, natomiast tej konfiguracji nie można uszlachetnić lakierem UV 3D, złoceniem, srebrzeniem lub kolorowymi foliami. 

Wszystkie z wyliczonych wariantów znajdziecie w naszym wzorniku uszlachetnień. Wewnątrz nie tylko prezentujemy komplet możliwości, ale także podajemy praktyczne wskazówki, jak przygotowywać projekty.

Jeszcze większa troska o środowisko.

Robimy wszystko, by nieustannie dostarczać naszym klientom ekologiczne alternatywy dla tradycyjnych materiałów, dlatego do sprzedaży wprowadzamy aż cztery nowe papiery: Kraftliner 300g, Ecco Book Cream, Nautilus Classic 250g oraz Nautilus Super White 250g. Wszystkie te podłoża są niepowlekane, a dwa ostatnie pozyskiwane są z recyklingu i posiadają certyfikat FSC otrzymany od Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej. Dzięki temu możesz zamawiać nasze produkty bez wyrzutów sumienia. Jeśli Twoim priorytetem jest troska o środowisko, zdecyduj się na ekologiczne kalendarze trójdzielne, kalendarze spiralowane lub kalendarze biurkowe

Jeśli nie jesteście pewni, którą opcję wybrać, polecamy zapoznać się z naszym wzornikiem papieru, który zawiera wszystkie dostępne podłoża i gramatury.

Klasyka obroni się sama

Pamiętasz swój ulubiony kalendarz? Pewnie chętnie byś do niego wrócił, co? I bardzo słusznie! Klasyka wcale nie musi być nudna, przewidywalna i do bólu bezpieczna. Tym bardziej, jeśli wybierasz spośród wielu produktów i setek konfiguracji, a także możesz dopracować projekt w najdrobniejszych detalach (u nas określasz nawet kolor okienka czy spirali!). 

Oto nasze ponadczasowe klasyki: 

  • Kalendarze listkowe: kalendarium w wersji mini, które zmieści się w portfelu czy kieszeni, zawsze będzie pod ręką i pozwoli błyskawicznie zorientować się w rachubie czasu. Świetnie spisuje się jako drobny upominek, ponieważ nie wymaga dużych nakładów finansowych. 
  • Kalendarze szyte: kalendarze ścienne w czterech różnych formatach, których strony łączy się za pomocą płaskich zszywek. Solidne mocowanie oraz szeroka możliwość personalizacji to kluczowe cechy tego produktu. 
  • Kalendarze spiralowane: aż dziewięć formatów, selekcja folii i lakierów oraz wybór koloru spirali – to kalendarz, który dostosujesz w najdrobniejszym detalu, a dobór wymarzonej specyfikacji będzie świetną zabawą.  
  • Kalendarze listwowane: dajemy Ci wybór spośród sześciu formatów oraz możliwość zamontowania listwy na krótkim lub na długim boku – tak, jak Ci wygodnie!
  • Kalendarze jednodzielne: doskonała opcja, gdy rzadko wybiegasz z planami w przyszłość, a przed oczyma chcesz mieć widok na jeden pełny miesiąc. Przejrzyste bloczki przypomną Ci o nadchodzących świętach oraz imieninach bliskich osób. Znajdzie się tam także miejsce na zanotowanie istotnych dla Ciebie dat. 
  • Kalendarze trójdzielne: masz podgląd na trzy kolejne miesiące, dzięki czemu możesz planować akcje z dużym wyprzedzeniem. Do wyboru płaska lub wypukła główka, folia mat lub błysk, a także kolor okienka i bloków. Nic dziwnego, że jest to jeden z naszych najpopularniejszych produktów. 
  • Kalendarz biurkowy: piramidka, dzięki której na Twoim biurku znajdzie się miejsce zarówno na kalendarium, jak i na ulubioną grafikę. Produkt dostępny w wersji klasycznej oraz spiralowanej (z czarną, srebrną lub złotą spiralą). 
  • Biuwar: rzadko kiedy w firmach panuje porządek i ład. Na biurkach pracowników spoczywają kolorowe karteczki samoprzylepne z rozmaitymi datami, konstruowane w pośpiechu notatki, zeszyty i teczki. Biuwar to podkład na biurko, który poza kalendarzem posiada sporą ilość przestrzeni do pisania i rysowania. W ten sposób każdy pracownik z łatwością ułoży swój harmonogram, a tym samym nie umknie mu żadne zadanie.

Kalendarz jako nośnik reklamowy

Poza funkcją organizacyjną kalendarz odgrywa jeszcze jedną bardzo istotną rolę – jest on doskonałą powierzchnią do całorocznej reklamy. Możesz umieścić na nim logo swojej firmy, zaprezentować kluczowe hasła i slogany lub przedstawić swoje produkty i usługi. Treści marketingowe przemycone w ten sposób uznawane są za znacznie skuteczniejsze niż klasycznie pojmowana reklama. Produkt nie dość, że posłuży obdarowanym przez okrągły rok, to przy okazji będzie stale przypominać o Twojej firmie klientom oraz kontrahentom. Pozostaje tylko pytanie, który wariant wybierzesz – ścienny, biurkowy czy listkowy?

Dlaczego warto pomyśleć o kalendarzach już teraz?

Dobrze wiesz, że kalendarze sygnowane logiem Twojej firmy powinny być dopracowane do perfekcji. Czym wcześniej zajmiesz się tym zagadnieniem, tym więcej czasu będziesz mógł poświęcić na dopieszczenie projektu. O tak ważnym temacie nie należy decydować na ostatnią chwilę, ponieważ pod koniec roku – gdy zapotrzebowanie na kalendaria wzrośnie – terminy realizacji mogą się wydłużać. Pochyl się nad tą kwestią już teraz i otrzymaj materiały promocyjne na czas. Upewnij się, że Ty i Twoi klienci zaczniecie rok 2021 z kalendarzem idealnie dopasowanym do Waszych potrzeb. 

Który z naszych kalendarzy będzie towarzyszył Ci w 2021 roku? 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Kategoria