Chroma przyspiesza termin dostaw druku w ramach kampanii „Szybko. Szybciej. Chroma!”

Posted by:Marta Wujda Posted on:11 marca 2020 Comments:0
Dostarczenie paczki

Drukarnia internetowa Chroma prowadzi kampanię „Szybko. Szybciej. Chroma!”. Promuje ona udogodnienia dla tych firm, dla których szybka dostawa zamówienia jest kluczowa w realizacji celów biznesowych.

W internecie każde życzenie konsumenta spełniane jest w ułamku sekundy. Gdy korzysta on z sieci, bardzo łatwo otrzymuje dostęp do filmów, muzyki czy rozmów z ludźmi znajdującymi się na innych kontynentach. Wszystko to przy minimalnym wysiłku, nie większym niż kilka kliknięć, a także w niskich cenach. Te przyzwyczajenia konsumenci przenoszą do świata fizycznych produktów.

W efekcie w e-commerce coraz bardziej liczy się właśnie szybkość, z jaką produkt dotrze do klienta. Drukarnia Chroma od dawna odpowiada na te wymagania, teraz już jednak w niedoścignionym stopniu. Obecnie materiały drukowane dostarcza najszybciej na rynku – cały czas utrzymując równie wysoką jakość.

W przypadku zamówień na plakaty i arkusze plano drukarnia przesuwa godzinę, do której należy wgrać pliki z projektem, aby wysyłka nastąpiła jeszcze w tym samym dniu roboczym. Od teraz można to zrobić do 16:30. Zlecenia zostaną wysłane do klienta jeszcze tego samego dnia. Jeżeli klient nie zdąży z plikami do godz. 16.30, może skorzystać z wysyłki ekspresowej, czas na wgranie plików ma aż do godziny 18, a plakaty nawet w nakładach dużych nakładach drukarnia wyśle jeszcze tego samego dnia. Dodatkowo Chroma oferuje nową, niższą cenę na arkusze plano.

Przyspieszenie dotyczy również katalogów szytych i klejonych. Ich produkcja – niezależnie od specyfikacji – została skrócona każdorazowo o jeden dzień roboczy. Wybrane konfiguracje katalogów drukarnia zrealizuje w przeciągu 1 dnia roboczego niezależnie od nakładu. Dla pozostałych konfiguracji doboru papieru daje sobie maksymalnie 2 dni , z dodatkowymi uszlachetnieniami – 3 dni.

Dokładny harmonogram czasu realizacji zamówień poszczególnych produktów w technologii cyfrowej oraz offsetowej znajduje się na stronie: Chroma.pl – przyspieszone-terminy/

Kategoria