Materiały drukowane – czy to wciąż skuteczne narzędzie komunikacji?

Posted by:Redaktor Chroma Posted on:24 lutego 2022 Comments:0
Materiały drukowane

Prowadzisz biznes, w którym możesz trafiać do potencjalnych klientów przy pomocy reklamy BTL? Przekonaj się, jakie materiały drukowane pomogą Ci sprawnie komunikować się z klientami i dlaczego warto zamawiać je w ekspresowej drukarni internetowej! Dowiedz się, na co zwrócić uwagę wybierając odpowiednią drukarnię!

Do czego Twojej firmie może przydać się drukarnia internetowa?

Jako doświadczonadrukarnia internetowa dobrze wiemy, że materiały drukowane przydają się naszym partnerom niezależnie od branży, nawet tym, którzy swoją działalność prowadzą głównie online, jak sklepy internetowe. Reklama BTL, czyli skierowana do odbiorcy indywidualnego, nawet w dobie mass mediów oraz internetu wciąż przynosi oczekiwane skutki. W dodatku to jedno z najprostszych i najtańszych narzędzi reklamy. Przykłady?

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, zarówno jako właściciel dużego biznesu, jak i przedstawiciel wolnego zawodu, potrzebujesz profesjonalnych wizytówek, na których znajdą się kluczowe informacje – adres, dane kontaktowe i profil działalności, a opcjonalnie również wskazówki dojazdu. Atrakcyjna wizytówka wzbogacona o uszlachetnienia świadczy o twoim profesjonalizmie. Nasza drukarnia internetowa pozwoli Ci również samodzielnie zaprojektować wizytówkę od zera przy pomocy oprogramowania Canva, w którym znajdziesz setki inspirujących szablonów!

Ulotki wciąż pozostają ważnym narzędziem komunikacji z klientami. Jeśli prowadzisz swój biznes stacjonarnie, wręczaj je klientom. Działając w sieci, dodawaj ulotki do zamówień. Informuj przy ich pomocy o najciekawszych elementach oferty bądź udzielaj atrakcyjnych rabatów.

Dobrze przemyślane materiały drukowane pomogą sprawić, by Twoja marka zyskała długotrwałą ekspozycję. Dobrym tego przykładem są kalendarze firmowe, które oczywiście przygotowuje nasza drukarnia internetowa. Pojedyncze sztuki na Twoje życzenie możemy wysłać bezpośrednio pod wskazane adresy. Oferowana marketingowa wysyłka ekspresowa to usługa, dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo czasu i przestrzeni magazynowej. Atrakcyjne kalendarze z Twoim logo będą służyły Twoim partnerom biznesowym i pracownikom przez cały rok eksponując Twoją markę!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze drukarni internetowej?

Drukarnia internetowa ma tę przewagę nad tradycyjną, że po przygotowaniu plików do druku (lub zaprojektowaniu ich w Canvie) samodzielnie, w sposób prosty i intuicyjny, składasz zamówienie online, wybierając między innymi nakład, format, rodzaj papieru, uszlachetnienia i inne kluczowe parametry. W razie potrzeby w dowolnym momencie możesz się z nami skonsultować. To ogromna oszczędność czasu, podobnie jak oferowana przez nas wysyłka ekspresowa.

Wybierając drukarnię internetową, zwróć uwagę na jakość urządzeń, z których korzysta. Pamiętaj, że konkurencja również używa materiałów drukowanych, więc Twoje własne muszą wyróżniać się nie tylko kreatywnym projektem, ale także wspaniałą jakością wydruku. Drukarnia internetowa Chroma dysponuje najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce, czego efekty zauważysz już przy pierwszym zamówieniu.

Cena z pewnością ma dla Ciebie istotne znaczenie. W naszej ofercie jest ona mocno uzależniona od nakładu, czego nie może zaoferować każda drukarnia internetowa. Pojedyncze sztuki? Żaden problem! Dziesiątki tysięcy egzemplarzy? Również zrealizujemy zlecenie błyskawicznie! Podczas składania zamówienia zwróć uwagę na to, jak bardzo cena pojedynczej sztuki spada wraz ze wzrostem nakładu. Innymi słowy, gdy zamawiasz więcej, radykalnie obniżasz koszt dotarcia do jednego potencjalnego klienta.

Im szersza jest oferta drukarni internetowej, tym zapewnia Ci ona większe możliwości. Nawet jeśli aktualnie potrzebujesz jedynie wizytówek i ulotek, pomyśl o tym, że w przyszłości być może zdecydujesz się na rozbudowaną kampanię z udziałem materiałów drukowanych, w tym katalogów, plakatów, kalendarzy, zaproszeń, różnorodnych materiałów POS i druku wielkoformatowego. Realizacja kampanii pójdzie sprawniej, gdy wszystko zamówisz online w jednym miejscu!

Termin realizacji również ma znaczenie – wybierając naszą drukarnią internetową, znacząco go przyspieszasz i zyskujesz pewność, że materiały dotrą na czas. Do Twojej dyspozycji pozostaje wysyłka ekspresowa – wiele projektów realizujemy z dnia na dzień!

Im szerszą ofertę ma drukarnia internetowa, tym większa szansa na kreatywną personalizację materiałów i realizację niestandardowych zleceń, które zapadają w pamięć klientów. Szereg ciekawych inspiracji znajdziesz na naszej stronie, a w razie wątpliwości możesz natychmiast się z nami skontaktować!

Co można wydrukować drukarnia internetowa?

Dobra drukarnia internetowa nadaje materiałom drukowanym nowego znaczenia. W Chromie zrealizujesz wszystkie standardowy projekty materiałów drukowanych, takich jak:

  • wizytówki,
  • katalogi,
  • plakaty,
  • ulotki,
  • kalendarze,
  • notesy.

Ale to nie wszystko! Zajmujemy się też drukiem wielkoformatowym, wykonujemy materiały z tworzywa, banery i roll upy oraz wiele, wiele więcej. Każda nasza usługa to nowa jakość – wystarczy wspomnieć o wizytówkach z zakodowanymi danymi, odczytywanymi przy pomocy smartfona za pośrednictwem NFC.

Podsumowanie

Materiały drukowane wciąż pozostają niezwykle istotnym narzędziem komunikacji z klientami w niemal każdej branży. Jednak aby wyróżnić się na tle konkurencji, musisz korzystać z najnowocześniejszych technologii i kreatywnych rozwiązań, które proponuje nasza nowoczesna drukarnia internetowa! Ekspresowa wysyłka i błyskawiczna realizacja zleceń, pomogę Ci natomiast realizować kampanię BTL równie szybko, jak reklamę prowadzoną online!

Kategoria