Jacek Kłosiński tworzy branded content dla serwisu Chroma Stock

Posted by:Marta Wujda Posted on:24 maja 2019 Comments:0

Drukarnia internetowa Chroma.pl nawiązała współpracę z Jackiem Kłosińskim, znanym blogerem branżowym skupiającym się na promowaniu produktywności i kreatywności. Kłosiński przygotował materiały promujące serwis ze zdjęciami Chroma Stock.

Chroma Stock to serwis sprzedający zdjęcia stockowe royalty-free i grafiki wektorowe, należący do drukarni internetowej Chroma.pl. W ramach współpracy Jacek Kłosiński przygotował wpis na swoim blogu „Licencja – na co zwrócić uwagę kupując zdjęcia?” oraz film „3 pułapki przy kupowaniu zdjęć”.

W materiałach edukacyjnych bloger wyjaśnia kwestie prawne związane z licencjami na zdjęcia. Złożoną problematykę przedstawia w przystępny sposób. Pokazuje, na co zwracać uwagę przy zakupie zdjęć oraz grafik wektorowych – czy to na własne potrzeby, czy na potrzeby obsługiwanego klienta. Przygotowane materiały Kłosiński dystrybuuje także w swoich kanałach społecznościowych.

Wpisy i materiały wideo powstały we współpracy z zawodowymi prawnikami. Autor zastrzega jednak, że nie jest to ekspertyza prawna. W konkretnym przypadku należy wziąć pod uwagę szczegółowe zapisy licencji obowiązującej w danym banku zdjęć.

Akcja branded contentowa powstała, aby wesprzeć platformę Chroma Stock. Wraz z Jackiem Kłosińskim Chroma przygotowała ofertę promocyjną dla czytelników bloga i obserwujących autora w mediach społecznościowych, jak również dla oglądających film na YouTube.

Do 30 czerwca 2019 r. można wykorzystać kod rabatowy, który pozwala pobrać 10 zdjęć za złotówkę z Chroma Stock. Kod dostępny jest na stronie www.stock.chroma.pl/jacek. Ze zniżki można skorzystać raz na danym koncie zarejestrowanym w serwisie.

Kategoria