Drukarnia internetowa Chroma.pl z wakacyjną promocją

Posted by:Marta Wujda Posted on:22 sierpnia 2019 Comments:0

Z myślą o swoich klientach drukarnia internetowa Chroma.pl rozpoczęła wakacyjną promocję w programie rabatowym. Wszyscy nowi i obecni uczestnicy programu uzyskają zwrot części wydatków za transakcje, bez względu na wysokość zamówienia.

Cechą branży poligraficznej jest sezonowość. Zwykle w drugiej połowie roku zamówień w firmach jest więcej, czasem następuje wręcz ich kumulacja. Drukarnia Chroma chce więc zachęcić klientów do większej aktywności już teraz.

Wakacje to specyficzny okres w wielu branżach. Jedni planują nowe projekty na drugie półrocze, inni szukają nowych możliwości biznesowych. Wszystkich chcemy zachęcić do składania zamówień już w wakacje, a w zamian oferujemy wymierną korzyść biznesową – mówi Andrzej Nowak, dyrektor zarządzający Chroma.pl.

Wakacyjna promocja dotyczy wszystkich klientów. Mogą z niej skorzystać zarówno dotychczasowi uczestnicy programu rabatowego, którzy realizują dużo transakcji pod względem liczby lub wartości, jak i nowi klienci, którzy dopiero rozważają dołączenie do programu. Ci przekonają się, że uczestnictwo w nim szybko przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Program rabatowy Stać Cię na Więcej działa od kilku miesięcy. Jest to program przynoszący klientom sumę korzyści. Klienci otrzymują rabat zależny od obrotu plus stały dodatkowy bonus, czyli środki w wysokości 10% zamówienia po osiągnięciu wyznaczonego w programie progu.

Promocja polega na tym, że na czas wakacji usunięty został próg CashBacku. Oznacza to, że bez względu na wysokość obrotów 10% wartości każdej transakcji zwracane jest klientowi na poczet kolejnego zamówienia.

Promocja dla uczestników zautomatyzowanego systemu to kolejny przykład inwestowania przez drukarnię Chroma.pl w technologie informacyjne (IT).

Według raportu „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”, przygotowanego w 2018 r. przez KPMG, Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga i Uniwersytet Warszawski, aż 63% badanych firm z branży poligraficznej przyznało, że nie planuje inwestycji w IT. Tymczasem to właśnie takie technologie są obecnie głównym źródłem przewagi konkurencyjnej.

Wakacyjna promocja w drukarni internetowej Chroma.pl trwa od 18 lipca do 31 sierpnia 2019 r.

Kategoria

Zostaw komentarz