Wszystko, co musisz wiedzieć o tworzeniu zaproszeń składanych

Posted by:Redaktor Chroma Posted on:13 maja 2022 Comments:0
zaproszenia składane

Druk zaproszeń to kolejna usługa, którą ekspresowo i w najwyższej jakości zrealizujesz w naszej drukarni internetowej. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, prawdopodobnie od czasu do czasu organizujesz wydarzenia dla swoich klientów i partnerów biznesowych. Sprawdź, do czego mogą Ci się przydać dostępne w naszej ofercie zaproszenia składane. Przekonaj się, jak proste może być samodzielne projektowanie zaproszeń w naszym narzędziu Canva!

W jakich okolicznościach przydadzą się zaproszenia składanie?

Wysyłanie zaproszeń na organizowane wydarzenia i uroczystości leży w dobrym tonie, również w kontaktach biznesowych. Przygotowując event, organizując targi i konferencje bądź w nich uczestnicząc, zdecyduj się na druk zaproszeń oraz ich wysyłkę do gości, nawet jeśli wiedzą już o wydarzeniu z innego źródła. Organizowana przez Ciebie impreza nabierze wówczas bardziej oficjalnego i podniosłego charakteru.

Drukowanie zaproszeń dla gości oraz ich wysyłka sprawiają, że czują się oni bardziej docenieni – jako przedsiębiorca budujesz w ten sposób swój pozytywny wizerunek. Co ważne, drukowanie zaproszeń, zwłaszcza przy większych nakładach, kosztuje naprawdę niewiele w porównaniu do korzyści, jakie przyniesie w przyszłości. Im bardziej efektowne zaproszenie, tym wywiera na odbiorcach silniejsze wrażenie. Dlatego w ofercie naszej drukarni szczególnie polecamy zaproszenia składane.

Pamiętaj, że zaproszenia składane mogą także służyć do innych celów. Wykorzystaj je jako korespondencję okolicznościową wysyłana do klientów i partnerów biznesowych wraz z upominkami albo dystrybuowanymi regularnie materiałami reklamowymi w postaci ulotek, katalogów, broszur czy darmowych próbek.

O czym pamiętać przy tworzeniu zaproszeń składanych?

Drukowanie zaproszeń online za pośrednictwem naszej strony internetowej jest naprawdę proste i intuicyjne. Wyróżniamy się nie tylko najnowocześniejszym wyposażeniem w Polsce, które gwarantuje najwyższą jakość, ale także perfekcyjną obsługą klienta – oczywiście w razie potrzeby, bo drukowanie zaproszeń online w naszej ofercie jest z założenia samodzielne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu!

Przejdźmy przez drukowanie zaproszeń krok po kroku. Wszystko zaczyna się od doskonałego projektu. Być może masz zaufanego grafika lub gotowy projekt sprzed lat, który nie wymaga większych modyfikacji. W przeciwnym razie i tak nie masz powodów do niepokoju, nawet jeśli Twoje wydarzenie zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie dysponujesz projektem. Nasze oprogramowanie Canva umożliwia samodzielne projektowanie zaproszeń bez zaawansowanej wiedzy graficznej. Za pośrednictwem tego narzędzia możesz użyć jednego z wielu niezwykle efektownych szablonów, który dostosujesz do własnej identyfikacji wizualnej i wzbogacisz o dowolną treść. Projektowanie zaproszeń w Canvie ma jeszcze jedną zaletę – zyskujesz pewność, że plik jest odpowiednio przygotowany do druku.

Składanie zamówienia na druk zaproszeń rozpocznij od wyboru formatu. Koniecznie zwróć uwagę na to, że formaty podane na naszej stronie dotyczą rozmiarów zaproszenia już po złożeniu. Składane zaproszenia są dostępne w dwóch wersjach.

  • Pierwsza to klasyczne składanie na pół.
  • Druga to składanie w formie „C”, więc zaproszenie jest trzyczęściowe.

Rodzaj papieru to ważny czynnik, który musisz wziąć pod uwagę, zamawiając zaproszenia składane. W ten sposób możesz zadbać nie tylko o wizualne wrażenia odbiorców, ale także miły dotyk Twoich zaproszeń. Szczególnie polecamy drukowanie zaproszeń na papierze Rives Sensation Tactile o aksamitnej powierzchni, papierze papieru Rives Dot składającym się z wielu malutkich kropek, delikatnie chropowatym papierze Keaykolour Snow White. Do Twojej dyspozycji pozostają też klasyczny papier kredowy i efektowny papier metalizowany. 

Chcąc podkreślić uroczysty charakter wydarzenia, na które wyślesz do swoich klientów zaproszenie składane, rozważ zastosowanie eleganckich uszlachetnienień – na przykład lakieru UV, złocenia lub srebrzenia. Wybór należy do Ciebie i z pewnością wiesz, co przypadnie do gustu Twoim klientom lub gościom! Przeprowadzając druk zaproszeń, możemy na Twoje życzenie umieścić je w białych bądź pergaminowych kopertach. Przy okazji zapoznaj się z dostępnymi w naszej ofercie kopertami personalizowanymi, a także organizowaną przez nas wysyłką marketingową.

Podsumowanie

Zaproszenia składane drukowane w oparciu o efektowny projekt to najlepszy sposób, aby poinformować gości o zbliżającym się wydarzeniu. Decydując się na naszą ofertę, zlecasz druk zaproszeń profesjonalistom. Jeśli do Twojego wydarzenia pozostało niewiele czasu, możemy dla Ciebie zrealizować ekspresową wysyłkę zaproszeń bezpośrednio do odbiorców!


Kategoria