Kalendarze na 2020 rok – najwyższy czas, by je zamówić

Posted by:Marta Wujda Posted on:28 października 2019 Comments:0

Firmowy kalendarz to od lat praktyczny upominek biznesowy. Przypomina o marce przez cały rok, pełniąc jednocześnie pożyteczną funkcję. Pozwala planować działania, przypomina o ważnych datach. Dobrze zaprojektowany – cieszy oczy. Drukarnia internetowa Chroma.pl tej jesieni przygotowała specjalną ofertę na kalendarze na 2020 rok.

Kalendarze jako upominki biznesowe mają długą i ciekawą historię. Najsłynniejszym przykładem jest kalendarz firmy Pirelli, który z zestawu kobiecych aktów rozwinął się w narzędzie CSR wpierające walkę o równouprawnienie kobiet. Jest zawsze starannie przygotowywany, a zdjęcia do niego wykonywali najlepsi fotografowie świata.

Swoje kalendarze z pracownikami mają lub miały w Polsce liczne firmy, m.in. Rossmann czy Media Markt. Ciekawostką jest kalendarz wydawany od dekady przez producenta trumien, firmę Lindner. Każdą firmę stać na to, by wyróżnić się tym prostym, ale kreatywnym narzędziem marketingu relacji.

Poza projektem, który leży po stronie firmy, ważna jest techniczna doskonałość produktu. Liczy się też pewność, że wysokiej jakości kalendarz zostanie przygotowany na czas. Pod tym względem sekretem sukcesu jest wsparcie profesjonalnej drukarni.

Lider wśród drukarni internetowych, Chroma.pl, to nowoczesny system produkcji oraz wysokiej klasy specjaliści. Chroma.pl oferuje szeroką gamę kalendarzy trójdzielnych, jednodzielnych, listwowanych, spiralowanych czy szytych.

Tej jesieni drukarnia zachęca do kreatywności i stworzenia kalendarza na 2020 rok innego niż wszystkie. Można wybierać z wielu formatów, uszlachetnień i rodzajów kalendarzy w przyjaznym i praktycznym środowisku serwisu internetowego Chroma.pl. Drukarnia oferuje również udział w programie rabatowym, który pozwoli obniżyć cenę zamówień – obecnych i przyszłych.

Kategoria