Drukarnia internetowa Chroma szuka „pracownika na tak”

Posted by:Marta Wujda Posted on:16 stycznia 2018 Comments:0
Zespół

12 stycznia rusza globalna rekrutacja drukarni internetowej Chroma, która szuka kandydatów na stanowisko menedżera gwarancji jakości. To element kampanii marki.

Za miesiąc pracy menedżer drukarni Chroma otrzyma wynagrodzenie w wysokości 60 tys. zł. Proces rekrutacji potrwa około trzech miesięcy i podzielony został na trzy etapy.

Ogłoszenia ukażą się na polskich i zagranicznych portalach rekrutacyjnych, takich jak Pracuj.pl, CareerBuilder czy Glassdoor. Aby wziąć udział w rekrutacji, należy do 4 lutego wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.najpozytywniejszapracaswiata.pl i przesłać go z załączonym CV.

W kolejnym etapie jury wyłoni dziesięciu najlepszych kandydatów. Następnie internauci wybiorą menedżera gwarancji jakości.

Drukarnia chce w ten sposób zwrócić uwagę na to, jak istotne w obsłudze klienta jest pozytywne nastawienie i umiejętność znajdowania rozwiązań. Badania pokazują bowiem, że polscy konsumenci coraz większą wagę przywiązują do jakości. Nie zmienia tego fakt, że cena nadal stanowi kluczowy czynnik decydujący o wyborze produktu lub usługi.

Poziom obsługi klienta w naszym kraju jest coraz wyższy. Jak wynika jednak z ubiegłorocznej edycji raportu „Jakość obsługi w Polsce”, co piąty nabywca odchodzi z punktu obsługi niezadowolony.

Kategoria