Chroma wspiera początek sezonu na kalendarze

Posted by:Marta Wujda Posted on:10 września 2019 Comments:0

Rozpoczął się sezon kalendarzowy 2020. Firmy, które samodzielnie przygotowują kalendarze, mogą liczyć na wsparcie drukarni internetowej Chroma.pl. Specjalnie dla nich przygotowała ona ofertę kalendariów do jednodzielnych i trójdzielnych kalendarzy firmowych.

Firmy, które samodzielnie przygotowują kalendarze rozsyłane swoim kontrahentom i klientom, umieszczając na nich specjalnie przygotowane grafiki, nie muszą same projektować wszystkiego. W Chroma.pl mogą zaopatrzyć się w półprodukty do kalendarzy jednodzielnych oraz trójdzielnych w różnych konfiguracjach.

Oferowane przez drukarnię kalendaria zawierają czytelną numerację dni i tygodni. Pomagają też w planowaniu i lepszej organizacji pracy dzięki wyraźnemu oznaczeniu najważniejszych świąt, wydarzeń i imienin.

Kalendaria do kalendarzy jednodzielnych przygotowywane są w rozmiarze 280 x 210 mm. Umieszczone są na nich 3 miesiące – obecny, miniony i przyszły. Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych mają wymiary 280 x 140 mm. Wszystkie składają się z klejonych bloczków po 12 kart z podkładką kartonową na spodzie.

Kalendaria do kalendarzy trójdzielnych można zamówić w zestawach, w których wszystkie 3 bloczki będę w kolorze białym lub szarym. Można także zamówić wersję mieszaną – dwa szare i jeden biały bloczek.

Do druku stosowany jest papier offsetowy 80 g. Zadruk kalendariów wykonany jest w dwóch kolorach: czarnym i czerwonym. Do produktów dołączane jest okienko w kolorze czerwonym.

Minimalny nakład kalendariów w zamówieniu to 10 sztuk. Zamówienia na kalendaria złożone do godziny 16:00 wysyłane są tego samego dnia. Biorąc udział w programie rabatowym Chroma.pl, można również liczyć na dodatkowe zniżki.

Kategoria