Najbardziej produktywna cyfrowa maszyna drukująca HP Indigo 100K. Jedyna taka w Polsce – tylko w naszej drukarni!

Posted by:Agata Cierpich Posted on:8 lutego 2023 Comments:0
cyfrowa maszyna drukująca HP Indigo 100K

Nowe urządzenie do druku cyfrowego HP Indigo 100K to najbardziej efektywne rozwiązanie druku cyfrowego w formacie B2. Oferuje druk bez przerw z szybkością 6000 arkuszy na godzinę.
W sierpniu ubiegłego roku HP Indigo 100K zasiliło nasz park maszynowy, będąc pierwszą taką maszyną instalowaną w Polsce. Tym samym po raz kolejny utwierdzając drukarnię Chroma na pozycji lidera druku online w Polsce.

Maszyna HP Indigo 100K zastąpiła w naszym parku maszynowym starszy model HP Indigo 12000, na którym drukowaliśmy ogromne ilości zamówień, często będąc w europejskiej czołówce według rankingu wydruków HP. Jakie nowe możliwości daje nam najnowszy model?

HP Indigo 100K umożliwia nam druk cyfrowy bez przerw zapewniany przez zaawansowaną automatyzację, ciągłe podawanie i odbieranie papieru – wszystko bez przerywania produkcji. Dzięki możliwości korzystania z pięciu źródeł papieru możemy szybko przełączać się między różnymi pracami i podłożami. 

Nowością jest także automatyczna kalibracja w czasie drukowania. Innowacyjny projekt spektrofotometru umożliwia ciągłą kontrolę koloru zapewniając najwyższą jakość obrazu i stabilność kolorystyczną. 


Nasza najnowsza inwestycja łączy w sobie najwyższą jakość druku offsetowego z niespotykaną dotąd szybkością realizacji – 6 000 arkuszy na godzinę, co daje nawet 2 miliony arkuszy w ciągu miesiąca!

“HP Indigo dało nam stabilność, wydajność, możliwość druku krótkich serii oraz elastyczność, czy dało nam coś wyróżniającego? Wyróżniało nas to, że zainwestowaliśmy w te największe urządzenie, jako pierwsi w Polsce i nieliczni w Europie, co stanowiło przewagę” – mówi Andrzej Nowak zarządzający drukarnią Chroma.

Jeszcze więcej korzyści dla klientów Chromy!

Cechą charakterystyczną modelu Indigo 100K jest jeszcze większa wydajność druku w jakości druku offsetowego. Dzięki czterem podajnikom i jednemu nakładakowi paletowemu możliwa jest ciągła praca bez konieczności zatrzymania maszyny przy wymianie podłoża. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór podłoży, dlatego ta cecha realnie wpływa na wydajność i elastyczność w planowaniu. 

Model HP Indigo 100K w drukarni Chroma to jedyna taka maszyna w Polsce, która zwiększa wydajność druku nawet o 46%! W październiku, miesiąc po zainstalowaniu maszyny, uzyskaliśmy najlepszy wynik na świecie, jeśli chodzi o ilość wydruków wykonanych podczas jednej zmiany! Dla nas to ogromna satysfakcja, a dla naszych klientów zamówienia realizowane w naprawdę ekspresowym tempie! 

Zobaczcie sami, jak pracuje HP Indigo 100K!

Kategoria