Etykiety produktowe – kilka słów o tym, jak drukujemy je w Chromie

Posted by:Agata Cierpich Posted on:19 kwietnia 2023 Comments:0
etykiety produktowe

Czy zdarzyło się Wam choć raz kupić kosmetyk czy wino, tylko dlatego, że spodobała Wam się jego etykieta? Nalepki na opakowaniach są nie tylko podstawowym nośnikiem informacji o produktach, ale także ważnym narzędziem marketingowym. Zarówno duzi producenci, jak i lokalni rzemieślnicy mają tego świadomość i coraz większą uwagę przykładają do jakości oraz wyglądu etykiet.

Wiedząc o tych potrzebach, w końcówce minionego roku rozbudowaliśmy nasz park maszynowy o najnowocześniejsze rozwiązania do druku etykiet samoprzylepnych – system DURST. Specjalistyczne maszyny do produkcji etykiet dostarczają druk cyfrowy w bardzo wysokiej jakości, dzięki temu nasze etykiety są odporne na ścieranie i uszkodzenia. Technologia DURST pozwala ponadto perfekcyjnie odwzorować kolory i zachować precyzyjną dokładność względem projektu, zarówno jeśli chodzi o małe elementy grafiki, jak i czcionki, kody kreskowe oraz QR.

Najwyższa dostępna na rynku jakość druku to jeszcze nie wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych klientów. Sprawdź, dlaczego warto zamówić etykiety produktowe właśnie w Chromie.

Nawet niskie nakłady

Niewielcy lokalni producenci czy wytwórcy oferujący krótkie serie produktu często mają problem z zamówieniem niskich nakładów etykiet. U nas nie ma takich ograniczeń. Możesz zamawiać etykiety już od 200 sztuk. Nawet przy najniższym nakładzie zapewniamy możliwość przygotowania etykiet do aplikacji automatycznej. Z łatwością możemy dostosować parametry, takie jak średnica rolki i orientacja nawoju do wymagań maszyny etykietującej.

Mało tego, jeśli wolisz sprawdzić na własne oczy jak prezentują się wydrukowane etykiety na produkty, możesz zamówić u nas wydruk próbny oraz pakiet próbek z różnymi podłożami zadruku. Szczególnie przy pierwszym zamówieniu warto wcześniej zobaczyć jak wygląda gotowa etykieta oraz jak prezentuje się na opakowaniu, zanim zdecydujesz się na pełen nakład. W razie potrzeby dopracowania projektu, unikniesz niepotrzebnych wydatków.

Różne wzory, jeden nakład

Masz produkt, który wymaga personalizacji i w związku z tym potrzebujesz kilka wzorów etykiet? Dla nas to nie problem, z przyjemnością spełnimy Twoje potrzeby. Maszyny DURST pozwalają na wydruk kilku wzorów w ramach jednego nakładu. Nawet jeśli zamawiasz najmniejszą dostępną liczbę kopii, możesz wypróbować wiele spersonalizowanych wzorów.

Nie masz projektu? Stwórz go w naszym kreatorze

Składając zlecenie na druk etykiet możesz wgrać gotowy, przygotowany wcześniej projekt lub skorzystać z naszego kreatora etykiet. To narzędzie, które przygotowaliśmy z myślą o tych, naszych klientach, którzy lubią samodzielnie stworzyć własny wzór.

Dopasuj najlepsze rozwiązania

Mamy świadomość jak różne są Wasze produkty i jak bardzo potrzebują indywidualnych rozwiązań. Dlatego zapewniamy wiele rodzajów podłoży, począwszy od papierów ekologicznych, przez powlekane, a na folii skończywszy. Mając na uwadze różne sposoby przechowywania produktów, proponujemy wybór pomiędzy dwoma rodzajami kleju – uniwersalnym lub mocnym, dedykowanym produktom narażonym na wilgotne i zimne warunki.

Szybki termin realizacji i gwarancja jakości

Wiemy, że w każdym biznesie czas ma znaczenie, dlatego do wszystkich zamówień, niezależnie od wielkości nakładu, zapewniamy możliwie krótkie terminy realizacji. Dla tych, którym wyjątkowo zależy na przyspieszeniu dostawy, wprowadziliśmy opcję ekspresowej wysyłki.

Gwarancja jakości, w naszym przypadku, nie jest nadużywanym sloganem. Podchodzimy poważnie do tego zobowiązania. Zapewniamy darmową dostawę wydrukowanych produktów i terminowość dostaw. Jeżeli kurier zgubi lub uszkodzi twoją przesyłkę, dodrukujemy niezwłocznie brakujący lub uszkodzony nakład. Jeżeli rozpoczynasz przygodę z drukiem on-line i popełniłeś błąd, uznajemy reklamację. Jeżeli kolorystyka etykiet odbiega od obowiązującej normy, wydrukujemy nakład ponownie.

Rozwialiśmy już wszystkie Twoje wątpliwości? Jeśli tak, możesz już teraz skorzystać z formularza zamówienia etykiet.

Kategoria