Nie zaznaczenie w/w zgód wiąże się z utratą progów rabatowych STANDARD, PREMIUM lub VIP.

Codziennie pracujemy dla Ciebie aby oferta na Chroma.pl była najlepsza a proponowane rabaty i promocje były dopasowane do Twoich potrzeb, dlatego chcemy mieć możliwość informowania Cię o nich.

Zaznaczenie poniższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby uczestniczyć w Programie Partnerskim i Lojalnościowym 2 w 1.

Nie spamujemy, bo sami nie lubimy spamu.

Rozumiem

Witamy w chromadruk.pl!

Dobry sprzęt i wykwalifikowany zespół trenerów to bardzo dużo, ale jest coś jeszcze! Atmosfera,
jaka towarzyszy wewnątrz oraz estetyka miejsca to powody, dla których klienci wybiorą właśnie Twój klub!
Zadbaj o dobrą promocję swojego biznesu poprzez wypracowanie unikatowej i oryginalnej marki.

Z myślą o branży fitness wyselekcjonowaliśmy produkty, które pomogą Ci stworzyć brand
popularnej siłowni czy klubu fintess.

Wizytówki


od 26 zł netto

Zastosowań wizytówek dla Twojego biznesu jest wiele. Możesz wykorzystać je jako identyfikatory dla swojej załogi, dzięki którym Twoi klienci z łatwością rozpoznają na sali trenera czy osobę odpowiedzialną za obsługę techniczną sprzętu.

Wizytówki świetnie sprawdzają się także jako karty rabatowe lub lojalnościowe. Wykorzystaj rewers jako miejsce na pieczątki lub naklejki, które klienci będą mogli zbierać i zamieniać na nagrody. Warto doceniać lojalnych klientów.

Ulotki dl dwustronne


od 90 zł netto

Pomimo upływu lat ulotki to wciąż skuteczne narzędzie marketingowe. Możesz dystrybuować je na zewnątrz lub wykorzystać w samym lokalu. Zamieść na nich reklamę swojej siłowni, poinformuj o dodatkowym rabacie na karnet, o nowych zajęciach czy ofercie dnia w fit barze. Przekaż swoim klientom niezbędne informacje, które zachęcą ich do pozostania z Tobą na dłużej.

Postaw plik ulotek z zadrukowanym planem zajęć, aby Twoi klienci z łatwością mogli trafić na swój ulubiony trening. Na ulotkach zamieść adres do swojej strony w Social Media, aby Twoi klienci mogli być na bieżąco z ofertą klubu, polecając równocześnie Twoją siłownię znajomym online.

Koszulki


od 40,25 zł netto

Załoga to Twoja najlepsza wizytówka. Postaw na unifikację stroju swojej obsługi. Stwórz unikatowe koszulki dla pracowników, zamieść na nich ich imiona oraz funkcje, jakie pełnią w siłowni. Dzięki temu klienci siłowni nie będą mieli problemu ze znalezieniem trenera na sali oraz zapamiętaniem jego imienia. Znając imię ulubionego instruktora klienci chętniej wykupią u niego trening personalny.

Nasze koszulki wykonujemy z bawełny o wysokiej jakości, które świetnie nadają się do ćwiczeń na siłowni. Możesz również umieścić na nich swoje logo, dorzucić motywacyjny napis i wprowadzić je do swojej oferty. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli identyfikować się ze swoją siłownią i z dumą będą reklamować Twój brand.

Roll up


od 250 zł netto

Przyciągnięcie klienta do siłowni to dopiero pierwszy krok. Teraz powinieneś zachęcić go do pozostania z Tobą na dłużej. Promuj swoje zajęcia oraz sprzęt sportowy wewnątrz klubu. Atrakcyjna grafika zamieszczona na stojącym wewnątrz rollupie zachęci klientów do skorzystania z oferty klubu.

Jeżeli promujesz markę na branżowych targach lub bierzesz udział w masowych eventach jako sponsor zadbaj o to, aby Twój brand był odpowiednio widoczny. Wykorzystaj do tego rollup – ustaw go w widocznym miejscu, a potencjalni klienci z pewnością zapamiętają Twoją markę.

Naklejki różne kształty


od 99 zł netto

Zamieść na nich motywacyjny tekst, obrazek lub po prostu logo swojej siłowni. Niezależnie co na nich umieścisz, nikt nie oprze się pokusie ich naklejania. Możesz rozdawać je swoim klientom jako nośnik Twojego bandu.

Wykorzystaj naklejki do oznaczenia sprzętów i poziomu trudności ćwiczeń, jakie można na nich wykonywać. Zamieść na nich krótką instrukcję obsługi – samoprzylepną naklejkę w łatwy sposób umieścisz na każdym podłożu.

Plakaty A3


od 70 zł netto

Plakaty to niezawodny sposób promocji oraz przekazywania użytecznych informacji. Wydrukuj na nich informację o zajęciach, które polecasz swoim klientom, promocje tygodnia w fit barze czy motywacyjny tekst.

Na plakatach możesz zamieścić także czytelną instrukcję obsługi sprzętu czy szkice zestawu ćwiczeń do rozciągania na salce z matami. Umieść plakaty informacyjne w widocznych miejscach np. przed bieżniami czy atlasem – klienci zajęci ćwiczeniami z pewnością zatrzymają na nich wzrok na dłużej.

Tworzywa sztuczne


od 85,03 zł netto

Możesz wykorzystać je tak w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz - są trwałym i estetycznym nośnikiem Twojej reklamy.

Umieść je przy wejściu do klubu – niech Twoim klienci dobrze wiedzą, gdzie trafili. Możesz zamieścić na nich rozkład zajęć lub cennik swoich usług. W ten sposób ułatwisz klientom korzystanie z oferty siłowni.

Znajdź przesyłkę

Nieprawidłowy numer zamówienia lub przesyłki

zamknij
Partner nowy pomysł

Poleć nas

Podoba Ci się portal? Poleć go innym!

E-mail adresata

Twój podpis

Wiadomość została wysłana.